Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
