Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
