Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Loading
ca: Carregant

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
