Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Loading
cs: Načítání

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
