Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Image
de: Bild

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: Thumbnails
de: Miniaturansichten

en: Loading
de: Laden

en: zoom
de: Vergrößerung

en: Preview image style
de: Bildstil-Vorschau

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Thumbnail image style
de: Bildstil des Miniaturbilds

en: Thumbnail style: @style
de: Miniaturbildstil: @style
