Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
