Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Loading
et: Laadimine

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
