Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Loading
fi: Ladataan

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
