Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Loading
gl: Cargando

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
