Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Loading...
id: Memuat...

en: Loading
id: Memuat

en: Preview image style
id: Pratinjau gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
