Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Thumbnails
it: Miniature

en: Loading
it: Caricamento

en: Preview image style
it: Anteprima stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
