Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
