Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
