Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Loading
lt: Kraunama

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
