Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
