Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
