Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Loading
sv: Laddar

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
