Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Loading
uk: Завантаження

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)
