Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Thumbnails
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Loading
vi: Đang nạp

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
