Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Loading
hu: Betöltés

en: zoom
hu: nagyítás

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa
