Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Loading
nl: Laden

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl

en: Thumbnail style: @style
nl: Stijl van miniatuur: @style
