Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Image
oc: Imatge

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
