Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Thumbnail image style
pl: Styl miniaturki
