Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
