Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Thumbnails
ru: Миниатюры

en: Loading
ru: Загрузка

en: Preview image style
ru: Стиль изображения при предпросмотре

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Thumbnail image style
ru: Стиль миниатюрных изображений
