Thumbnails (7.x-1.0-unstable1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
