Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Yes
be: Так

en: Top
be: Верх

en: Width
be: Шырыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Filters
be: Фільтры

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: image
be: малюнак
