Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: Top
bg: Връх

en: Media
bg: Медия

en: Filters
bg: Филтри

en: Right
bg: Дясно

en: image
bg: изображение
