Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Yes
et: Jah

en: Top
et: Ülesse

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Width
et: Laius

en: Media
et: Meedia

en: Filters
et: Filtrid

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: image
et: pilt

en: Manual crop
et: Käsitsi kärpimine
