Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Yes
eu: Bai

en: Top
eu: Goian

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Width
eu: Zabalera

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: image
eu: irudia
