Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Image size
fr: Taille de l'image

en: Yes
fr: Oui

en: Top
fr: Haut

en: Width
fr: Largeur

en: Media
fr: Média

en: Filters
fr: Filtres

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Manual crop
fr: Recadrage manuel
