Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Image size
hi: चित्र परिमाण

en: Yes
hi: हाँ

en: Top
hi: ऊपर

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: image
hi: छवि
