Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Yes
hr: Da

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Width
hr: Širina

en: Media
hr: Mediji

en: Filters
hr: Prečistači

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: image
hr: slika
