Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Yes
hy: Այո

en: Top
hy: Վերև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Left
hy: Ձախ
