Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Image size
id: Ukuran gambar

en: Yes
id: Ya

en: Top
id: Atas

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Width
id: Lebar

en: Filters
id: Filter

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: image
id: gambar
