Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Yes
is: Já

en: Top
is: Toppur

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Width
is: Breidd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Filters
is: Síur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: image
is: mynd
