Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Yes
jv: Ya

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Width
jv: Ambané

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: image
jv: gambar
