Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Yes
mn: Тийм

en: Top
mn: Дээд

en: Width
mn: Өргөн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: image
mn: зураг
