Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Yes
ne: हो

en: Top
ne: माथि

en: Width
ne: चौडाई

en: Media
ne: मिडिया
