Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Yes
nl: Ja

en: Top
nl: Bovenaan

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Width
nl: Breedte

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: image
nl: afbeelding

en: Manual crop
nl: Handmatig bijsnijden
