Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Yes
fa: بله

en: Top
fa: بالا

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Width
fa: عرض

en: Media
fa: رسانه

en: Filters
fa: صافیها

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
