Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Yes
sk: Áno

en: Top
sk: Navrch

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Width
sk: Šírka

en: Media
sk: Médiá

en: Filters
sk: Filtre

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: image
sk: obrázok
