Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Yes
sl: Da

en: Top
sl: Na vrhu

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Width
sl: Širina

en: Filters
sl: Filtri

en: image
sl: slika
