Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: Yes
te: అవును

en: Top
te: పైన

en: Width
te: వెడల్పు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
