Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Image size
th: ขนาดรูปภาพ

en: Yes
th: ใช่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Media
th: สื่อ

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: image
th: รูปภาพ
