Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: image
ug: رەسىم
