Thumbor Effects (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Yes
uk: Так

en: Top
uk: Зверху

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Width
uk: Ширина

en: Media
uk: Медіа

en: Filters
uk: Фільтри

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: image
uk: зображення

en: Manual crop
uk: Ручне масштабування

en: Smart
uk: Розумний

en: Trim
uk: Обрізати
