Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Width
az: Eni

en: Filters
az: Filtrlər

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
