Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Yes
ca: Sí

en: Top
ca: Part superior

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Width
ca: Amplada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Filters
ca: Filtres

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: image
ca: imatge
