Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Yes
cs: Ano

en: Top
cs: Nahoru

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Width
cs: Šířka

en: Media
cs: Média

en: Filters
cs: Filtry

en: image
cs: obrázek
